Welcome      
LATVIJAS.com - online Latvia resource e-commerce domains.LV Call Toll Free: 1-800-555-5299

 

Google.lv Latviešu Valodā - Meklēšana

www.google.lv

 
Google

Google.lv 👀 meklētāja Latviešu versija, kurā var atrast nodaļas Interets, Attēli, Google karte, Gmail epasts, kā arī meklēt visā internetā, Google.lv meklēšana lapās latviešu valodā un .lv domēnos.

Google latviešu valodā piedāvā lpokalizētus rezultātus liekot uzsvaru uz .LV lapām un lapām kurām saturs ir Latviešu valodā. Tiek rādīts arī saturs angļu valodā, ja nekas atbislstošāks latviski nav atrodams.

Mēneša gaitā Google izsūta robotus (meklētāju botus), lai tie indeksētu tīmekli un arhivētu katru atrasto jauno vai atjaunoto mājas lapu. Šīs arhivētās vietnes tiks iekļautas nākamajā Google indeksa (datu bāzes) atjauninājumā. Atjaunināšanas process agrāk notika ik pēc 30 dienām, bet šobrīd 2023 gadā tas notiek pastāvīgi.

www.google.com — galvenā adrese, galvenā Google mājaslapa.
www2. un www3. - testa serveri.

Lai gan šķiet, ka neviens ārpus Google nezina www2 un www3 serveru mērķi, daudzi cilvēki ir pieņēmuši, ka tie ir testa serveri. Atjaunināšanas laikā, kas ilgst vairākas dienas, 3 Google serveri parāda dažādus rezultātus. Lai gan rezultāti atšķiras atkarībā no servera, tiek uzskatīts, ka tie ir "dejojoši", tāpēc arī nosaukums "Google Dance".

GoogleBot Robot Crawler and The Dance
During the month, Google sends out robots (spiders) to crawl the web and archive every website it finds. These archived websites will be presented in the next update of the Google index (database). The update process is initiated every 30 days or so, although on some occasions there have been more than 30 days between updates.

www.google.com - The main address, the true homepage of google.
www2. and www3. - Thought to be a test servers.

Whilst nobody outside of "Google" truly seems to know the purpose of the www2 & www3 servers, many people have come to the assumption that they are test servers. During the update, which takes several days, the 3 Google servers display different results. Whilst the results vary from server to server, they are said to be "dancing", hence the name "Google Dance".

Google Dance / Google deja

Kas ir Google Dance?

Par Google dance SEO speciālisti sauca Google rezultātu lapā rādīto rezultātu lēkāšunu šurptu un turpu. Vecākām mājas lapām Google rezultātu svārstības bieži var izskaidrot ar Google algoritmu atjauninājumiem vai īslaicīgām tehniskām problēmām. Pirms 2003. gada, kad Google reizi mēnesī atjaunināja savu indeksu, Google Dance uzskatāmi demosntrēja laiku, kad Google atjaunoja savu datu bāzi, un kas varēja būt saitītas ar jaunu vētēšanas algoritmu ieviešanu.

 www.Google.lv 👀 ir meklētāja latviešu versija, kurā var atrast nodaļas Internets Attēli Vēstkopas Katalogs, kā arī Meklēt visā internetā, Google.lv lapās latviešu valodā vai Latvijas lapās.

 

 

 
Latvijas eKomercija | LV Domēni | Bezmaksas Hostings | Web Dizains | Lapu Popularizēšana | Google.lv | Mārketings | Downloads | SEO Latvia | Kontakti